Please wait while JT SlideShow is loading images...
Photo Title 1Photo Title 2Photo Title 3Photo Title 4Photo Title 5
Dzisiaj jest: 8 Czerwiec 2023    |    Imieniny obchodz?: Ada, Maksymilian, Seweryn
< czerwca 2023 >
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Ocena u┼╝ytkownik├│w: / 0
S┼éaby┼Üwietny 
Powi?ksz tekst:

OSP Mechnica Kamionka 20Od 16 stycznia do 27 marca nasza jednostka prowadzi?a kurs podstawowy stra?akˇw ratownikˇw OSP dla s?uchaczy z jednostek OSP z terenu naszej Gminy Re?ska-Wie?. Zaj?cia organizowane by?y g?ˇwnie w naszej remizie lecz rˇwnie? na z?omowisku w Ko?luá i obiektach na terenie wsi Mechnica.

Du?e zaanga?owanie naszych druhˇw w przygotowanie i przekazanie konkretnych zagadnie? sztuki po?arniczej, jak i ratowniczej, w znacznej mierze przybli?y?o kursantom zagro?enia i zadania, z ktˇrymi przyjdzie im si? mierzy? podczas dzia?a? ratowniczo-ga?niczych. Absolwenci kursu podstawowego s? uprawnieni do udzia?u w dzia?aniach ratowniczo-ga?niczych realizowanych z macierzystymi jednostkami OSP. Jest to pierwszy krok w karierze stra?aka-ochotnika. á
Szkolenie uko?czy?o 19 absolwentˇw, w tym 3 z naszej jednostki.
Serdecznie im gratulujemy i witamy w stra?ackiej rodzinie. á
Pragniemy z tego miejsca serdecznie podzi?kowa? m?. kpt. Przemys?awowi Zaj?c oraz m?. kpt. Rafa?owi Eichner za wk?ad i zaanga?owanie W prowadzenie kursu.
Dzi?kujemy rˇwnie?:
- Gmina Re?ska Wie?
- Komenda Powiatowa Pa?stwowej Stra?y Po?arnej w K?dzierzynie-Ko?lu,
- Spo?eczna Szko?a Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mechnicy,
- Firmie AUTO Z?OM ADAX TOBUD za okazan? pomoc przy realizacji kursu.

Wykonanie Rtetrus ┬ę 2018. Wszystkie prawa zastrze┼╝one.